فروش کابلهای فیبرنوری مالتی وسینگل مود | ایران فوروارد

حرکت به سمت بالا

 

گروه ها

كامپيوتر
آموزش
املاك
اتومبيل
لوازم
خدمات
بازار كار
صنعت
ارتباط

تعرفه ثبت آگهی

تا اطلاع ثانوی تعرفه ها شکسته شد
آگهی عکس دار ___ رایگان
آگهی لینک دار ___ 15000 تومان
ویژه عکس دار ___ 10000 تومان
هر ستاره ___ 1000 تومان
آگهی 7 ستاره ___ 22000 تومان

تبلیغات بنری



محل تبليغات شما


درج آگهی رایگان-iranbehniaz-ایران بهنیاز

لینکهای ویژه

كامپيوتر - خدمات شبكه

فروش کابلهای فیبرنوری مالتی وسینگل مود

انواع کابل های CAT6 فیبرنوری سینگل مود و مالتی مود 9 و 50 میکرون
با برند ITECS موجود می باشد.
کلیه محصولات اورجینال و ساخت کشور هلند می باشد.

انواع پچ کابل های فیبرنوری با متراژهای 2 و 10 متری 9 و 50 میکرون
FO Patch Cord SM 9/125 LC-SC 2.0 MM 2 / 10 m
FO Patch Cord MM 50/125 LC-SC 2.0 MM 2 / 10 m

پیگتیل فیبرنوری 1 متری سینگل مود و مالتی مود 9 و 50 میکرون اس سی
FO Pigtail SM 9/125 SC 0.9 MM 1m
FO Pigtail MM 50/125 SC 0.9 MM 1m

کابل فیبرنوری 24 رشته سینگل مود و مالتی مود برای داخل و بیرون ساختمان
FO Cable SM OUT 24*9/125 Loose Tube P/R/A/C
FO Cabble MM IN 24*50/125 Tight Buffer

و همچنین انواع پچ پنل 24 پورت اس سی همراه با آداپتور اس سی 9 و 50 میکرون همراه با کاست فیوژن
FO Patch Panel 24-port SC SM 9/125 with Splice Tray
FO Patch Panel 24-port SC MM 50/125 with Splice Tray
FO Patch Panel 24-port SC SM 9/125 with Spool
FO Patch Panel 24-port SC MM 50/125 with Spool

ارائه فروش و نصب کلیه تجهیزات فوق با کیفیتی بسیار بالا و اصل و با قیمتی بسیار مناسب از طریق بخش فروش محصولات ITECS در شرکت سیستم گستر می باشد.
برای آگاهی از دیگر محصولات و دریافت کاتولوگهای محصولات ما با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.

شرکت سیستم گستر با مدیریت مهندس علی پلنگی و مشاوره رایگان پاسخگوی شما مشتریان گرامی می باشد.

موبایل : 09121115461
تلفن تماس:88751140-88516100
سایت : www.systemgostar.ir
فکس : 88743649


   مشخصات آگهي   

به علت منقضي شدن آگهي , اطلاعات تماس نمايش داده نمي شود


جستجوي مرتبط
- بيسيم- دوربين ديجيتال- شبكه- بي سيم- استخدام- ISP- آنتن- wireless- CISCO- دوربين- MCSE- كافي نت- ccna- adsl- سيسكو- روتر- router- وايرلس- as5300- گيم نت- راه اندازي كافي نت- senao

تازه‌هاي كامپيوتر - خدمات شبكه (صفحه 1 از 163)
‪۹۶/۰۵/۲۷ مشاوره، طراحی و اجرای شبکه های کابلی، فیبر و وایرلس
مشاوره ، طراحی و اجرای شبکه های کابلی ، فیبر و وایرلس طراحی ، فروش و اجرای کلیه امور شبکه : این ...
محمد محرابی ، تلفن : 02188178369

‪۹۶/۰۴/۲۸ تولید، فروش و نصب انواع دکلهای مهاری (G35,G45)
تولید ، فروش و نصب انواع دکلهای مهاری (G35,G45) این گروه فنی مهندسی ، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان دکل های مخابراتی ...
محمد محرابی ، تلفن : 02188178369

‪۹۶/۰۳/۰۲ رک6یونیت،رک7یونیت،رک دیواری 02166101577
بزرگترین مرکز تخصصی تولید و توزیع رک قیمت هایی باورنکردنی کیفیتی بی نظیر ()()()()()()()()()()()()() خرید مستقیم از کارخانه = پرداخت مبلغ کمتر ارسال فوری امکان بازدید ...
قیمت کارخانه
توزیع برتر شبکه ، تلفن : 02166101699

‪۹۶/۰۳/۰۲ رک16یونیت،رک18یونیت،رک21یونیت 0216610157
بزرگترین مرکز تخصصی رک در ایران =-=-=-=-=-=-=-=-=- خرید مستقیم از کارخانه = پرداخت مبلغ کمتر ارسال فوری رک به تمام نقاط کشور عزیزمان =-=-=-=-=-=-=-=-=- رک ...
قیمت کارخانه
توزیع برتر شبکه ، تلفن : 02166101559

‪۹۶/۰۳/۰۲ کابل شبکه لگراندLegrand،قیمت کابل شبکه02
لگراند در طول بیش از یک قرن فعالیت خود، همواره سعی در ارائه جدیدترین و پیشرفته ترین محصولات داشته است. کابل ...
قیمت کارخانه
توزیع برتر شبکه ، تلفن : 02166101559

‪۹۶/۰۳/۰۲ نگرنس،Nexans،کابل شبکه،02166101577
فروش انواع کابل شبکه نگزنس به قیمت تجاری فروش ویژه انواع کابل شبکه Cat6 نگزنس فروش ویژه انواع کابل شبکه Cat5 نگزنس =-=-=-=-=-=-=-=-= کابل ...
قیمت کارخانه
توزیع برتر شبکه ، تلفن : -02166505856-02166505843

‪۹۶/۰۳/۰۲ رک HPA،رک HPAsia،قیمت رک0216610157
شبکه سازان نسل جدید توزیع کننده مستقیم رک های ایرانی HPA از کارخانه می باشد ارسال رایگان در تهران ارسال رایگان تا ...
قیمت کارخانه
توزیع برتر شبکه ، تلفن : 02166101699

‪۹۶/۰۳/۰۲ رک9یونیت،تولیدرک9یونیت،فروش رک9یونیت 021
اولین و بزرگترین تولیدکننده رک های دیواری و ایستاده رک دیواری 9یونیت با عمق 45 و 60 تولید رک دیواری خرید مستقیم ...
قیمت کارخانه
توزیع برتر شبکه ، تلفن : -02166505856-02166505843

‪۹۶/۰۳/۰۲ رک ایستاده،رک دیواری،فروش رک،تولیدرک0216
اولین خط تولید رک باتکنولوژی روز دنیا،مجهز به سیستم کنترل کیفیت =-=-=-=-=-=-=-=-=- تولید ، توزیع و فروش رک های دیواری و رک ...
قیمت کارخانه
توزیع برتر شبکه ، تلفن : 02166101559

‪۹۶/۰۳/۰۲ فروش رک ایستاده و دیواری 02166522369
فروش رک ایرانی با قیمت استثنایی 66522369 نمایندگی فروش رک های ایرانی آی تک مرکز تخصصی رک و متعلقات رک با برندهای ...
زیر قیمت همه جا
سیستم حفاطتی ایران ، تلفن : 66522369-66505856-44530461

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... >>

آگهي هاي جديد علی پلنگی
فروش کابلهای فیبرنوری مالتی وسینگل مود
علی پلنگی
تلفن : 88751140-88516100

تجهیزات شبکه با برند آیتکس
علی پلنگی
تلفن : 88751140-88516100

تجهیزات شبکه با برند آیتکس
علی پلنگی
تلفن : 88751140-88516100

تجهیزات شبکه با برند آیتکس
علی پلنگی
تلفن : 88751140-88516100

تجهیزات شبکه با برند آیتکس
علی پلنگی
تلفن : 88751140-88516100
آگهي هاي ويژه كامپيوتر - خدمات شبكه
فروش و تعمیر تخصصی تجهیزات شبکه سیسکو
stars
شرکت مهندسی نارون شبکه
تلفن : 02122649460


طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.
اين سايت در ستاد ساماندهي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ثبت شده است و تابع قوانين جمهوري اسلامي ايران مي باشد.


www.iranforward.com | 2011-16