فروش کابلهای فیبرنوری مالتی وسینگل مود | ایران فوروارد

حرکت به سمت بالا

گروه ها

كامپيوتر
آموزش
املاك
اتومبيل
لوازم
خدمات
بازار كار
صنعت
ارتباط

تعرفه ثبت آگهی

تا اطلاع ثانوی تعرفه ها شکسته شد
آگهی عکس دار ___ رایگان
آگهی لینک دار ___ 15000 تومان
ویژه عکس دار ___ 10000 تومان
هر ستاره ___ 1000 تومان
آگهی 7 ستاره ___ 22000 تومان

تبلیغات بنری



محل تبليغات شما


درج آگهی رایگان-iranbehniaz-ایران بهنیاز

لینکهای ویژه

كامپيوتر - خدمات شبكه

فروش کابلهای فیبرنوری مالتی وسینگل مود

انواع کابل های CAT6 فیبرنوری سینگل مود و مالتی مود 9 و 50 میکرون
با برند ITECS موجود می باشد.
کلیه محصولات اورجینال و ساخت کشور هلند می باشد.

انواع پچ کابل های فیبرنوری با متراژهای 2 و 10 متری 9 و 50 میکرون
FO Patch Cord SM 9/125 LC-SC 2.0 MM 2 / 10 m
FO Patch Cord MM 50/125 LC-SC 2.0 MM 2 / 10 m

پیگتیل فیبرنوری 1 متری سینگل مود و مالتی مود 9 و 50 میکرون اس سی
FO Pigtail SM 9/125 SC 0.9 MM 1m
FO Pigtail MM 50/125 SC 0.9 MM 1m

کابل فیبرنوری 24 رشته سینگل مود و مالتی مود برای داخل و بیرون ساختمان
FO Cable SM OUT 24*9/125 Loose Tube P/R/A/C
FO Cabble MM IN 24*50/125 Tight Buffer

و همچنین انواع پچ پنل 24 پورت اس سی همراه با آداپتور اس سی 9 و 50 میکرون همراه با کاست فیوژن
FO Patch Panel 24-port SC SM 9/125 with Splice Tray
FO Patch Panel 24-port SC MM 50/125 with Splice Tray
FO Patch Panel 24-port SC SM 9/125 with Spool
FO Patch Panel 24-port SC MM 50/125 with Spool

ارائه فروش و نصب کلیه تجهیزات فوق با کیفیتی بسیار بالا و اصل و با قیمتی بسیار مناسب از طریق بخش فروش محصولات ITECS در شرکت سیستم گستر می باشد.
برای آگاهی از دیگر محصولات و دریافت کاتولوگهای محصولات ما با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.

شرکت سیستم گستر با مدیریت مهندس علی پلنگی و مشاوره رایگان پاسخگوی شما مشتریان گرامی می باشد.

موبایل : 09121115461
تلفن تماس:88751140-88516100
سایت : www.systemgostar.ir
فکس : 88743649


   مشخصات آگهي   

به علت منقضي شدن آگهي , اطلاعات تماس نمايش داده نمي شود


جستجوي مرتبط
- بيسيم- دوربين ديجيتال- شبكه- بي سيم- استخدام- ISP- آنتن- wireless- CISCO- دوربين- MCSE- كافي نت- ccna- adsl- سيسكو- روتر- router- وايرلس- as5300- گيم نت- راه اندازي كافي نت- senao

تازه‌هاي كامپيوتر - خدمات شبكه (صفحه 1 از 163)
‪۹۶/۰۶/۰۱ فروش و نصب دوربينهاي تحت شبکه
شرکت مهندسي اتصال شبکه چند منظوره در زمينه سيستمهاي حفاظتي و دوربينهاي مدار بسته تحت شبکه،آمادگي خود را جهت ارائه ...
تخفيف 20%
بهنام رومياني ، تلفن : 88918019 , 88908189 , 88908100

‪۹۶/۰۶/۰۱ نصب و فروش دکل و چاه ارت
شرکت اتصال شبکه چند منظوره در جهت رضايتمندي شما مشتريان گرامي خدمات ذيل را ارائه مي نمايد - توليد و ...
تخفيف 20%
بهنام رومياني ، تلفن : 88918019 , 88908189 , 88908100

‪۹۶/۰۶/۰۱ فروشGPS ،هند هلد و تجهيزات شبکه
1. فروش انواع GPSهاي کوهستاني،دريايي و صنعتي با حساسيت گيرندگي بالا و دقت بالا با گارانتي معتبرتعويض و قيمت تجاري نکته: کليه ...
تخفيف 20%
بهنام رومياني ، تلفن : 88918019 , 88908189 , 88908100

‪۹۶/۰۶/۰۱ فروش لينک هاي وايرلس تضميني
1. فروش مدلهاي مختلف راديوهاي Racket، mikrotik ،(Airport(Apple ، hitechwirelessو ubiquity ...
تخفيف 20%
بهنام رومياني ، تلفن : 88918019 , 88908189 , 88908100

‪۹۶/۰۵/۲۷ مشاوره، طراحی و اجرای شبکه های کابلی، فیبر و وایرلس
مشاوره ، طراحی و اجرای شبکه های کابلی ، فیبر و وایرلس طراحی ، فروش و اجرای کلیه امور شبکه : این ...
محمد محرابی ، تلفن : 02188178369

‪۹۶/۰۵/۲۶ فروش ویژه رک 6 یونیت 66522369
شرکت شبکه سازان نسل جدید برترین و بزرگ ترین شرکت فروش رک در ایران ---نماینده انحصاری برندهای معتبر ( ایرانی ، ...
زیر قیمت همه جا
شبکه سازان نسل جدید ، تلفن : 021 66522369-66513418-44530461

‪۹۶/۰۵/۱۸ رک32یونیت،فروش رک32یونیت اچ پی آسیا 0216
تولیدکننده و توزیع کننده رک در ایران =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- تحویل رایگان رک های اچ پی آسیا در تهران =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- رک را با قیمت کارخانه ...
قیمت کارخانه
توزیع تجهیزات شبکه ، تلفن : -02166505856-02166505843

‪۹۶/۰۵/۱۵ داکت‌‌ کف خواب دانوب/ 66419334
داکت‌‌ کف خواب دانوب/ 66419334 شرکت آلماشبکه پرداز نماینده داکت کف خواب و ترانکینگ دانوب Danub داکت دانوب – انواع داکت ...
alma shabake ، تلفن : 66419334

‪۹۶/۰۵/۰۵ رک9یونیت،تولیدرک9یونیت،فروش رک9یونیت 021
اولین و بزرگترین تولیدکننده رک های دیواری و ایستاده رک دیواری 9یونیت با عمق 45 و 60 تولید رک دیواری خرید مستقیم ...
قیمت کارخانه
توزیع برتر شبکه ، تلفن : -02166505856-02166505843

‪۹۶/۰۵/۰۵ کابل شبکه لگراندLegrand،قیمت کابل شبکه02
لگراند در طول بیش از یک قرن فعالیت خود، همواره سعی در ارائه جدیدترین و پیشرفته ترین محصولات داشته است. کابل ...
قیمت کارخانه
توزیع برتر شبکه ، تلفن : 02166101559

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... >>

آگهي هاي جديد علی پلنگی
فروش کابلهای فیبرنوری مالتی وسینگل مود
علی پلنگی
تلفن : 88751140-88516100

تجهیزات شبکه با برند آیتکس
علی پلنگی
تلفن : 88751140-88516100

تجهیزات شبکه با برند آیتکس
علی پلنگی
تلفن : 88751140-88516100

تجهیزات شبکه با برند آیتکس
علی پلنگی
تلفن : 88751140-88516100

تجهیزات شبکه با برند آیتکس
علی پلنگی
تلفن : 88751140-88516100


طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.
اين سايت در ستاد ساماندهي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ثبت شده است و تابع قوانين جمهوري اسلامي ايران مي باشد.


www.iranforward.com | 2011-16