انجام فیوژن، تست فلوک ، تست OTDR فیبر نوری | ایران فوروارد

حرکت به سمت بالا

 
Green-animated-arrow-left_90.gif Green-animated-arrow-left_90.gif

گروه ها

كامپيوتر
آموزش
املاك
اتومبيل
لوازم
خدمات
بازار كار
صنعت
ارتباط

كامپيوتر - خدمات شبكه

انجام فیوژن، تست فلوک ، تست OTDR فیبر نوری

ویرا شبکه کاسپین
(انجام فیوژن، تست فلوک ، تست OTDR فیبر نوریَ)
شرکت ویرا شبکه کاسپین
طراح ومجری پروژه های :LAN-WAN(با بستر فیبرنوری وکابل های مسی )
- شبکه های Wireless
- استانداردسازی دیتا سنتر
- VoIP و سانترال
- تجهیزات نظارتی وامنیتی
- امنیت شبکه
- فروش تجهیزات سخت افزاری کامپیوتر
- فروش تجهیزات شبکه (کلیه برند ها)
این شرکت مجهز به دو دستگاه فیوژن فیبر نوری SUMITOMO TYPE71
دستگاه تست فیبر نوری OTDR FTB100 EXFO Canada
دستگاه تست Fluke DTX1800
می باشد.
شایان به ذکر است این شرکت آمادگی خود را جهت ارائه هرگونه خدمات فیوژن فیبرنوری ،تست فلوک وتست OTDR برای کلیه ادارات ،ارگان ها،سازمان های دولتی وخصوصی وشرکت های همکاری که خود مجری پروژه ها می باشند اعلام می دارد.
آدرس: تهران، میدان پونک، بزرگراه اشرفی اصفهانی جنوب، خیابان مخبری، پلاک26، واحد 4
همراه : 09126081508
02144431672-02144485301
سایت :www.viranet.ir
بهترین تجهیزات شبکه در دسترس شما
HP - Cisco - Nexans - Legrand - Brand-Rex - Belden
تجهیزات Active شبکه :
وارد کننده سرورهای HP سری های DL و ML، تجهیزات ذخیره سازی SAN و DAS و …
HP Proliant DL Series:
HP Proliant DL380e G8 – HP Proliant DL380p G8 – HP Proliant DL560p G8 – HP Proliant DL580 G7
HP Proliant DL320e G8
HP Proliant ML Series:
HP Proliant ML310e G8 – HP Prolinat ML350e G8 - . . .
HP SAN Series
HP Accessories
وارد کننده سوئیچ ها، ماژولها، روترها و لایسنس های سیسکو
Cisco Switches:
WS-C3750X-24T-L – WS-C3750X-48T-L – WS-C3750X-24T-S – WS-C3750X-48T-S – WS-C3750X-12S-S
WS-C3750G-12S-S – WS-C3750G-24TS-S1U – WS-C3750G-48TS-S
WS-C3750V2-24TS-S – WS-C3750V2-48TS-S – WS-C3560V2-24TS-S – WS-C3560V2-48TS-S
WS-C2960S-24TD-L – WS-C2960S-48TD-L – WS-C2960S-24PS-L – WS-C2960S-24TS-L–WS-C2960S-48TS-L
WS-C2960S-24TS-S– WS-C2960S-48TS-S– WS-C2960-24PC-L– WS-C2960-24TC-L– WS-C2960-24TT-L
WS-C2960-48TC-L– WS-C2960-48TT-L – WS-C2960G-24TC-L– WS-C2960G-48TC-L
Cisco Modules:
GLC-LH-SM– GLC-SX-MM – GLC-T – GLC-ZX-SM– SFP-GE-L– SFP-GE-T – SFP-OC12-LR2– SFP-OC3-IR1
SFP-OC3-LR1 – SFP-OC3-SR – SFP-OC48-SR– GLC-BX-D – GLC-BX-U – GLC-FE-100LX– SFP-10G-ER
SFP-10G-LR – SFP-10G-LRM– SFP-10G-SR – C3KX-NM-1G– C3KX-NM-10G– X2-10GB-LR– X2-10GB-SR
Cisco Routers
Cisco Cables
Cisco License:
L-SL-19-DATA-K9– L-SL-19-SEC-K9– L-SL-29-DATA-K9– L-SL-29-SEC-K9– L-SL-29-UC-K9–L-SL-39-DATA-K9
L-SL-39-SEC-K9– L-SL-39-UC-K9– L-SLASR1-IPB= – ACE-SSL-05K-K9– AIR-LM-WIPS-5– ASA5500-SC-20
ASA5500-SC-5– ASA5500-SSL-250– ASA5500-SSL-50– ASA5505-SW-50-UL– ASA5510-SEC-PL
ASA-SSL-10-25– DCNM-LAN-N5K-K9– DCNM-SAN-N5K-K9– FL-CUE-MBX-5– FLSASR1-FPI– FLSASR1-FW
FLSRASR1-FWNAT-R– FL-SSLVPN100-K9– L-880-AIS– L-ASA5505-10-UL– L-ASA5505-10-UL=
L-ASA5505-50-UL– L-ASA5505-SEC-PL=–L-ASA5510-BOT-1YR–L-ASA5510-SEC-PL=–L-ASA5520-BOT-1YR
L-ASA-ADV-END-SEC– L-ASA-CSC20-PLUS– L-ASACSC20-USR750– L-ASACSC20-USR750– L-ASA-SSL-10
L-ASA-SSL-100–L-ASA-SSL-25–L-ASA-SSL-500-750–L-ASA-SSL-PR-25–L-C3560X-24-L-E–L-C3560X-24-S-E
L-C3560X-48-L-E– L-C3560X-48-S-E– L-C3560X-48S-S-E– L-C3750X-24-L-E– L-C3750X-24-L-S
L-C3750X-24-S-E– L-C3750X-24S-S-E– L-C3750X-48-S-E– L-C3750X-48S-S-E– L-C4500E-IP-ES
L-C4500E-LIC– L-C4500X-16P-IP-ES– L-C4500X-IP-ES– L-C4500X-IP-ES– L-CM-DL-100=– LIC-CM-DL-10
LIC-CM-DL-100– LIC-CT5508-50A– L-LIC-CT5508-100A– L-LIC-CT5508-25A– L-LIC-CT5508-500A
L-LIC-CT5508-50A– L-LIC-CT5508-5A– L-N1K-VLCPU-01– L-N1K-VLCPU-04– L-N7K-ADV1K9
N5000FMS1K9– N5020-FNPV-SSK9– N55-LAN1K9– N7K-TRS-P2– SL-880-AIS=– SLASR1-IPB
SL-ES3-16-IPS– SL-ES3G-24-48-IPS
تجهیزات Passive شبکه:
وارد کننده کابلهای مسی و فیبرنوری نگزنس، پچ کورد، پچ پنل، کیستون، سوکت و متعلقات فیبرنوری و مسی نگزنس
Cable Cat7A - Cable Cat7 – Cat6A – Cat6 – Cat5e
Patch cord Cat7, Cat6A, Cat6, Cat5e (1, 2, 3, 5 meter)
Patch Panel Copper (24 Port Loaded, 48 Port Loaded)
Patch Cord MM (Multi Mode), SM (Single Mode) (SC-LC, SC-LC, SC-SC, LC-LC) (1, 2, 3, 5, 10, 20, meter)
LANmark-OF Cable 12*MM 50/125 OM3 Steel Armour PE Black
LANmark-OF Cable 24*MM 50/125 OM3 Steel Armour PE Black
LANmark-OF2 Cable 12*MM 50/125 Steel Armour PE Black
LANmark-OF Cable 12*SM 9/125 Steel Armour PE Black
LANmark-OF Cable 24*SM 9/125 Steel Armour PE Black
Patch Panel fiber (12, 24 Port)
Adapter (LC, FC, ST, SC)
Pigtail (LC, FC, ST, SC)
Nexans Copper End to End Solution
Nexans Fiber Optic End to End Solution
وارد کننده کابلهای مسی، متعلقات و ترانک های لگراند
Legrand Trunking Solution
Legrand Copper End to End Solution
وارد کننده کابلهای مسی، پچ کورد، پچ پنل، کیستون، سوکت و متعلقات مسی برندرکس
Brand-Rex Copper End to End Solution
وارد کننده کابلهای مسی، پچ کورد، پچ پنل، کیستون، سوکت و متعلقات مسی بلدن
Belden Copper End to End Solution

جهت اطلاعات بیشتر به سایت شرکت به ادرس زیر مراجعه فرمایید .
viranet.ir

   مشخصات آگهي   

نام:   vira shabake
ايميل :  
تلفن :   02144431672
موبايل :   09126081508
Yahoo ID :  
تاريخ انقضا :   شنبه ۰۱ مهر ۹۶ ‬
شهر :   تهران
استان :   تهران

بازديد :
 
10 بار


تماس با آگهي‌دهنده ( vira shabake )
درباره : انجام فیوژن، تست فلوک ، تست OTDR فیبر نوری

نام :
ايميل :
پيغام :
توجه : IP نيز جهت مسائل امنيتي ذخيره خواهد شد


جستجوي مرتبط
- بيسيم- دوربين ديجيتال- شبكه- بي سيم- استخدام- ISP- آنتن- wireless- CISCO- دوربين- MCSE- كافي نت- ccna- adsl- سيسكو- روتر- router- وايرلس- as5300- گيم نت- راه اندازي كافي نت- senao

تازه‌هاي كامپيوتر - خدمات شبكه (صفحه 1 از 101)
‪۹۶/۰۵/۲۷ مشاوره، طراحی و اجرای شبکه های کابلی، فیبر و وایرلس
مشاوره ، طراحی و اجرای شبکه های کابلی ، فیبر و وایرلس طراحی ، فروش و اجرای کلیه امور شبکه : این ...
محمد محرابی ، تلفن : 02188178369

‪۹۶/۰۴/۲۸ تولید، فروش و نصب انواع دکلهای مهاری (G35,G45)
تولید ، فروش و نصب انواع دکلهای مهاری (G35,G45) این گروه فنی مهندسی ، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان دکل های مخابراتی ...
محمد محرابی ، تلفن : 02188178369

‪۹۵/۱۰/۱۵ رک16یونیت،رک18یونیت،رک21یونیت 0216610157
بزرگترین مرکز تخصصی رک در ایران =-=-=-=-=-=-=-=-=- خرید مستقیم از کارخانه = پرداخت مبلغ کمتر ارسال فوری رک به تمام نقاط کشور عزیزمان =-=-=-=-=-=-=-=-=- رک ...
قیمت کارخانه
توزیع برتر شبکه ، تلفن : 02166101559

‪۹۵/۱۰/۱۵ رک،فروش رک،خرید رک،تولیدرک02166101577
اولین خط تولید رک باتکنولوژی روز دنیا،مجهز به سیستم کنترل کیفیت ^&^&^&^&^&^&^&^&^ تولید رک دیواری،تولیدرک ایستاده ارسال فوری به تمام نقاط کشور رک ایرانی ...
قیمت کارخانه
توزیع برتر شبکه ، تلفن : 02166101699

‪۹۵/۱۰/۱۵ کابل شبکه لگراندLegrand،قیمت کابل شبکه02
لگراند در طول بیش از یک قرن فعالیت خود، همواره سعی در ارائه جدیدترین و پیشرفته ترین محصولات داشته است. کابل ...
قیمت کارخانه
توزیع برتر شبکه ، تلفن : 02166101559

‪۹۵/۱۰/۱۵ رک9یونیت،تولیدرک9یونیت،فروش رک9یونیت 021
اولین و بزرگترین تولیدکننده رک های دیواری و ایستاده رک دیواری 9یونیت با عمق 45 و 60 تولید رک دیواری خرید مستقیم ...
قیمت کارخانه
توزیع برتر شبکه ، تلفن : -02166505856-02166505843

‪۹۵/۱۰/۱۵ رک HPA،رک HPAsia،قیمت رک0216610157
شبکه سازان نسل جدید توزیع کننده مستقیم رک های ایرانی HPA از کارخانه می باشد ارسال رایگان در تهران ارسال رایگان تا ...
قیمت کارخانه
توزیع برتر شبکه ، تلفن : 02166101699

‪۹۵/۱۰/۱۵ رک6یونیت،رک7یونیت،رک دیواری 02166101577
بزرگترین مرکز تخصصی تولید و توزیع رک قیمت هایی باورنکردنی کیفیتی بی نظیر ()()()()()()()()()()()()() خرید مستقیم از کارخانه = پرداخت مبلغ کمتر ارسال فوری امکان بازدید ...
قیمت کارخانه
توزیع برتر شبکه ، تلفن : 02166101699

‪۹۵/۱۰/۱۵ نگرنس،Nexans،کابل شبکه،02166101577
فروش انواع کابل شبکه نگزنس به قیمت تجاری فروش ویژه انواع کابل شبکه Cat6 نگزنس فروش ویژه انواع کابل شبکه Cat5 نگزنس =-=-=-=-=-=-=-=-= کابل ...
قیمت کارخانه
توزیع برتر شبکه ، تلفن : -02166505856-02166505843

‪۹۵/۱۰/۱۵ رک ایستاده،رک دیواری،فروش رک،تولیدرک0216
اولین خط تولید رک باتکنولوژی روز دنیا،مجهز به سیستم کنترل کیفیت =-=-=-=-=-=-=-=-=- تولید ، توزیع و فروش رک های دیواری و رک ...
قیمت کارخانه
توزیع برتر شبکه ، تلفن : 02166101559

‪۹۵/۱۰/۱۵ فروش رک ایستاده و دیواری 02166522369
فروش رک ایرانی با قیمت استثنایی 66522369 نمایندگی فروش رک های ایرانی آی تک مرکز تخصصی رک و متعلقات رک با برندهای ...
زیر قیمت همه جا
سیستم حفاطتی ایران ، تلفن : 66522369-66505856-44530461

‪۹۵/۱۰/۱۵ نماينده انحصاري رک هاي اچ پي آسيا0216652
رکهاي اچ پي آسيا (HPASIA) در اندازه هاي مختلف با قيمت بسيار مناسب جزء بهترين رکهاي موجود در بازار شبکه ...
قیمت کارخانه
شبکه سازان نسل جدید ، تلفن : 02166522369-02166505856

‪۹۵/۱۰/۱۵ شبکه سازان توليدکننده رک هاي ديواري
شبکه سازان نسل جديد توليد کننده و توزيع کننده رک هاي ديواري و ايستاده در سايز هاي زير مي باشد. فروش ...
زیر قیمت بازار
شبکه سازان نسل جدید ، تلفن : 02166522369-02166505856-02144530461

‪۹۵/۱۰/۱۵ تولید کننده انواع رکهای دیواری ، ایستاده
طراح و تولید کننده انواع رک های دیواری ، ایستاده و ساب رک ------------------------------------------------------------ (این شرکت آمادگی تولید انواع رک ها و ...
زیر قیمت بازار
شبکه سازان نسل جدید ، تلفن : 66522369-66505856-44530461

‪۹۵/۱۰/۱۵ سوئیچ مدیریتی24پورت گیگ دیتاشین 66522369
شبکه سازان نماینده فروش محصولات دیتاشین : ------------------------------------------ NS28GM: سوئیچ مدیریتی 24پورت گیگ •24 پورت فوق سریع گیگابیت ...
زیر قیمت بازار
شبکه سازان نسل جدید ، تلفن : 66522369-66513418-44530461

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... >>

آگهي هاي جديد vira shabake
تست فلوک DSX 5000 ، ویراشبکه کاسپین
vira shabake
تلفن : 02144431672
آگهي هاي ويژه كامپيوتر - خدمات شبكه
فروش و تعمیر تخصصی تجهیزات شبکه سیسکو
stars
شرکت مهندسی نارون شبکه
تلفن : 02122649460


طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.
اين سايت در ستاد ساماندهي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ثبت شده است و تابع قوانين جمهوري اسلامي ايران مي باشد.


www.iranforward.com | 2011-16