فیبر نوری فایبر لند | ایران فوروارد

حرکت به سمت بالا

 

گروه ها

كامپيوتر
آموزش
املاك
اتومبيل
لوازم
خدمات
بازار كار
صنعت
ارتباط

كامپيوتر - خدمات شبكه

فیبر نوری فایبر لند

شرکت مهندسی ره آورد ارتباطات رویان
نماینده فیبر نوری فایبرلند انگلستان در استان قم
ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری
*انواع کابل ها و قطعات
*انواع کابل 2 تا 96 کور
فیبرنوری 8 کور مالتی مود 50 میکرون پوشش ضد تولید دود وگازهای سمی استفاده در داخل ساختمان - انعطاف پذیری بالا
فیبرنوری 8 کور مالتی مود 50 میکرون ضد تولید گازهای سمی - ضد جونده مقاوم شده توسط الیاف شیشه ای
فیبرنوری 12 کور سینگل مود 8 میکرون پوشش فلزی - زیرخاکی - ضد جونده
فیبر نوری 12 کر مالتی مود استیل آرمورد - Steel Armoured 12 Core
پچ کورد فیبر نوری SC-LC مالتی مود - Patch Cord SC-LC
پچ کورد فیبر نوری SC-LC سینگل مود - Patch Cord SC-LC
پچ کورد فیبر نوری LC-LC سینگل مود - Patch Cord LC-LC

پچ کورد فیبر نوری LC-LC مالتی مود - Patch Cord LC-LC
پچ کورد فیبر نوری SC-SC سینگل مود - Patch Cord SC-SC
پچ کورد فیبر نوری SC-SC مالتی مود - Patch Cord SC-SC
پچ پنل 12 پورت فیبر نوری - Patch Panel Adapter SC
پیگتیل فیبر نوری LC مالتی مود - Pigtail Multi mode LC
پیگتیل فیبر نوری LC سینگل مود - Pigtail Singel mode LC
پیگتیل فیبر نوری SC مالتی مود - Pigtail Multi mode SC
پیگتیل فیبر نوری SC سینگل مود - Pigtail Singel mode SC
آداپتور ST داپلکس - Adapter ST
آداپتور LC داپلکس - Adapter LC
آداپتور SC داپلکس - Adapter SC
فیبر نوری 12 کر سینگل مود استیل آرمورد - Steel Armoured 12 Core SM
فیبر نوری 24 کر سینگل مود استیل آرمورد - Steel Armoured 24 Core SM
فیبر نوری 48 کر سینگل مود استیل آرمورد - Steel Armoured 48 Core SM
فیبر نوری 96 کر سینگل مود استیل آرمورد - Steel Armoured 96 Core SM
فیبر نوری 12 کر مالتی مود استیل آرمورد - Steel Armoured 12 Core MM
فیبر نوری 24 کر مالتی مود استیل آرمورد - Steel Armoured 24 Core MM
فیبرنوری 96 کور سینگل مود 8 میکرون پوشش فلزی - زیر خاکی - ضد جونده
مفصل فیبر نوری
قلم فیبر نوری
شرکت مهندسي ره آورد ارتباطات رويان
تلفن: 64 05 74 37- 025-09127465396
فکس: 66 17 84 37- 025

آدرس: قم، بلوار منتظري(ساحلي)، بين کوي 16 و 18 جنب هتل الماس پلاک 370 (ساختمان ايران) طبقه سوم
ايميل:ertebatat.royan@gmail.com

   مشخصات آگهي   

به علت منقضي شدن آگهي , اطلاعات تماس نمايش داده نمي شود


جستجوي مرتبط
- بيسيم- دوربين ديجيتال- شبكه- بي سيم- استخدام- ISP- آنتن- wireless- CISCO- دوربين- MCSE- كافي نت- ccna- adsl- سيسكو- روتر- router- وايرلس- as5300- گيم نت- راه اندازي كافي نت- senao

تازه‌هاي كامپيوتر - خدمات شبكه (صفحه 1 از 101)
‪۹۶/۰۵/۲۷ مشاوره، طراحی و اجرای شبکه های کابلی، فیبر و وایرلس
مشاوره ، طراحی و اجرای شبکه های کابلی ، فیبر و وایرلس طراحی ، فروش و اجرای کلیه امور شبکه : این ...
محمد محرابی ، تلفن : 02188178369

‪۹۶/۰۴/۲۸ تولید، فروش و نصب انواع دکلهای مهاری (G35,G45)
تولید ، فروش و نصب انواع دکلهای مهاری (G35,G45) این گروه فنی مهندسی ، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان دکل های مخابراتی ...
محمد محرابی ، تلفن : 02188178369

‪۹۶/۰۱/۱۰ نصب و راه اندازی سرور،پشتیبانی شبکه
تیم پشتیبانی و مدیریت شبکه که شامل کارشناسان متخصص در زمینه های مختلف سخت افزار ، نرم افزار ، سیستمهای ...
قیمت کارخانه
شبکه سازان نسل جدید شبکه سازان نسل جدید ، تلفن : 02166505856--02166505843-02166522369

‪۹۶/۰۱/۱۰ رفع مشکل شبکه،قرارداد پشتیبانی شبکه
پشتیبانی کامل برای شرکت هایی که کارشناس شبکه در اختیار ندارند طراحی شده است و مناسب کسانی می باشد که ...
قیمت کارخانه
شبکه سازان نسل جدید شبکه سازان نسل جدید ، تلفن : 02166505856--02166505843-02166522369

‪۹۶/۰۱/۱۰ نصب و راه اندازی شبکه (کابلی ،وایرلس)
با سپردن نصب و پیکربندی به متخصصان شبکه سازان نسل جدید می توانید در کمتراز یک روز کاری ، ...
قیمت کارخانه
شبکه سازان نسل جدید شبکه سازان نسل جدید ، تلفن : 02166505856--02166505843-02166522369

‪۹۶/۰۱/۱۰ ترانک 50*105 لگراند 02166522369
توزیع کننده برتر محصولات لگراند فرانسه لگراند Legrand فروش کلیه محصولات لگراند فروش ترانک لگراند 50*105 بهمراه درب فروش کلیه ماژول های لگراند گوشه داخلی ...
0
فروشگاه شبکه سازان ، تلفن : 66505856-66505843

‪۹۶/۰۱/۱۰ ترانک،داکت،سوپیتا،لگراند 02166522369
شبکه سازان نسل جدید توزیع کننده انواع کابل شبکه =-=-=-=-=-=-=-=- فروش انواع کابل شبکه لگراند فروش انواع کابل شبکه نگزنس فروش انواع کابل شبکه ...
0
فروشگاه شبکه سازان ، تلفن : 66505856-66505843

‪۹۶/۰۱/۱۰ کابل شبکه بلدن 02166522369
واردکننده مستقیم کابل شبکه بلدن =-=-=-=-=-=-=-=-=-=- کابل شبکه بلدن کت 5 کابل شبکه بلدن کت 6 فروش کابل شبکه کابل شبکه SFTP کابل شبکه UTP پچ کورد ...
قیمت کارخانه
فروشگاه شبکه سازان ، تلفن : 02166505856

‪۹۶/۰۱/۱۰ فروش رک 9 یونیت 02166522369
نیونت تولید کننده رک های دیواری و ایستاده =-=-=-=-=-=-=-=- رک 9 یونیت عمق 60 درب جلو شیشه ای فریم دار دیگر رک های بدون ...
قیمت کارخانه
فروشگاه شبکه سازان ، تلفن : 02166522369

‪۹۶/۰۱/۱۰ رک دیواری،تولید رک دیواری 02166522369
تولیدکننده برتر رک های ایرانی =-=-=-=- رک دیواری ، رک ایستاده =--=-=-=- رک دیواری نیونت NewNet رک ایستاده نیونت NewNet =-=-=-=- اعطای نمایندگی فروش رک در ایران =-=-=-=- رک ...
قیمت کارخانه
ف ، تلفن : 02166522369

‪۹۶/۰۱/۱۰ رک ایستاده،فروش رک ایستاده 02166522369
خرید مستقیم از کارخانه = پرداخت هزینه کمتر =-=-=-=-=-=- فروش رک ایستاده و دیواری رک ایرانی با کیفیت =-=-=-=-=-=- رک ایستاده 14 یونیت رک ایستاده 16 ...
قیمت کارخانه
فروشگاه شبکه سازان ، تلفن : 02166522369

‪۹۶/۰۱/۱۰ فروش رک 6 یونیت 02166522369
شبکه سازان نسل جدید تولیدکننده رک های دیواری برند NewNet رک 6 یونیت عمق 32 با برند نیونت NewNet کیفیت بی ...
0
فروشگاه شبکه سازان ، تلفن : 66505856-66505843

‪۹۶/۰۱/۱۰ واردکننده کابل شبکه 02166522369
شبکه سازان نسل جدید توزیع کننده انواع کابل شبکه =-=-=-=-=-=-=-=- فروش انواع کابل شبکه لگراند فروش انواع کابل شبکه نگزنس فروش انواع کابل شبکه ...
0
فروشگاه شبکه سازان ، تلفن : 66505856-66505843

‪۹۶/۰۱/۱۰ فروش رک 7 یونیت 02166522369
شبکه سازان نسل جدید تولیدکننده رک های دیواری با برند NewNet =-=-=-=-=-=-=-=- رک 7 یونیت عمق 45 تولید رک با ساختار محکم و ...
0
فروشگاه شبکه سازان ، تلفن : 66505856-66505843

‪۹۶/۰۱/۱۰ تولیدکننده رک شبکه 02166522369
تولیدکننده برتر رک های دیواری و ایستاده شبکه =-=-=-=-=-=-= رک های دیواری نیونت NewNet رک های ایستاده نیونت NewNet =-=-=-=-=-=-= کیفیت را با رک های ...
قیمت کارخانه
فروشگاه شبکه سازان نسل جدید ، تلفن : 02166522369

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... >>

آگهي هاي جديد ارتباطات رویان
فروش سوییچ های سیسکو
ارتباطات رویان
تلفن : 02537740564


طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.
اين سايت در ستاد ساماندهي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ثبت شده است و تابع قوانين جمهوري اسلامي ايران مي باشد.


www.iranforward.com | 2011-16