فیبر نوری فایبر لند | ایران فوروارد

حرکت به سمت بالا

 
Green-animated-arrow-left_90.gif Green-animated-arrow-left_90.gif

گروه ها

كامپيوتر
آموزش
املاك
اتومبيل
لوازم
خدمات
بازار كار
صنعت
ارتباط

كامپيوتر - خدمات شبكه

فیبر نوری فایبر لند

شرکت مهندسی ره آورد ارتباطات رویان
نماینده فیبر نوری فایبرلند انگلستان در استان قم
ارائه کننده تجهیزات فیبر نوری
*انواع کابل ها و قطعات
*انواع کابل 2 تا 96 کور
فیبرنوری 8 کور مالتی مود 50 میکرون پوشش ضد تولید دود وگازهای سمی استفاده در داخل ساختمان - انعطاف پذیری بالا
فیبرنوری 8 کور مالتی مود 50 میکرون ضد تولید گازهای سمی - ضد جونده مقاوم شده توسط الیاف شیشه ای
فیبرنوری 12 کور سینگل مود 8 میکرون پوشش فلزی - زیرخاکی - ضد جونده
فیبر نوری 12 کر مالتی مود استیل آرمورد - Steel Armoured 12 Core
پچ کورد فیبر نوری SC-LC مالتی مود - Patch Cord SC-LC
پچ کورد فیبر نوری SC-LC سینگل مود - Patch Cord SC-LC
پچ کورد فیبر نوری LC-LC سینگل مود - Patch Cord LC-LC

پچ کورد فیبر نوری LC-LC مالتی مود - Patch Cord LC-LC
پچ کورد فیبر نوری SC-SC سینگل مود - Patch Cord SC-SC
پچ کورد فیبر نوری SC-SC مالتی مود - Patch Cord SC-SC
پچ پنل 12 پورت فیبر نوری - Patch Panel Adapter SC
پیگتیل فیبر نوری LC مالتی مود - Pigtail Multi mode LC
پیگتیل فیبر نوری LC سینگل مود - Pigtail Singel mode LC
پیگتیل فیبر نوری SC مالتی مود - Pigtail Multi mode SC
پیگتیل فیبر نوری SC سینگل مود - Pigtail Singel mode SC
آداپتور ST داپلکس - Adapter ST
آداپتور LC داپلکس - Adapter LC
آداپتور SC داپلکس - Adapter SC
فیبر نوری 12 کر سینگل مود استیل آرمورد - Steel Armoured 12 Core SM
فیبر نوری 24 کر سینگل مود استیل آرمورد - Steel Armoured 24 Core SM
فیبر نوری 48 کر سینگل مود استیل آرمورد - Steel Armoured 48 Core SM
فیبر نوری 96 کر سینگل مود استیل آرمورد - Steel Armoured 96 Core SM
فیبر نوری 12 کر مالتی مود استیل آرمورد - Steel Armoured 12 Core MM
فیبر نوری 24 کر مالتی مود استیل آرمورد - Steel Armoured 24 Core MM
فیبرنوری 96 کور سینگل مود 8 میکرون پوشش فلزی - زیر خاکی - ضد جونده
مفصل فیبر نوری
قلم فیبر نوری
شرکت مهندسي ره آورد ارتباطات رويان
تلفن: 64 05 74 37- 025-09127465396
فکس: 66 17 84 37- 025

آدرس: قم، بلوار منتظري(ساحلي)، بين کوي 16 و 18 جنب هتل الماس پلاک 370 (ساختمان ايران) طبقه سوم
ايميل:ertebatat.royan@gmail.com

   مشخصات آگهي   

به علت منقضي شدن آگهي , اطلاعات تماس نمايش داده نمي شود


جستجوي مرتبط
- بيسيم- دوربين ديجيتال- شبكه- بي سيم- استخدام- ISP- آنتن- wireless- CISCO- دوربين- MCSE- كافي نت- ccna- adsl- سيسكو- روتر- router- وايرلس- as5300- گيم نت- راه اندازي كافي نت- senao

تازه‌هاي كامپيوتر - خدمات شبكه (صفحه 1 از 101)
‪۹۶/۰۵/۲۷ مشاوره، طراحی و اجرای شبکه های کابلی، فیبر و وایرلس
مشاوره ، طراحی و اجرای شبکه های کابلی ، فیبر و وایرلس طراحی ، فروش و اجرای کلیه امور شبکه : این ...
محمد محرابی ، تلفن : 02188178369

‪۹۶/۰۴/۲۸ تولید، فروش و نصب انواع دکلهای مهاری (G35,G45)
تولید ، فروش و نصب انواع دکلهای مهاری (G35,G45) این گروه فنی مهندسی ، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان دکل های مخابراتی ...
محمد محرابی ، تلفن : 02188178369

‪۹۵/۱۲/۱۳ نمایندگی لگراند || 66932635
نمایندگی لگراند || 66932635 به جرات می‌توان گفت لگراند فرانسه تنها شرکتی است که محصولات شبکه لگراند را با چنین ساختار ...
آلما شبکه ، تلفن : 666419334

‪۹۵/۱۲/۱۳ فروش آنتی ویروس سیمانتک|| 66932635
فروش آنتی ویروس سیمانتک|| 66932635 آلما شبکه ارائه کننده نرم افزار های اوریجینال سیمانتک با لایسنس معتبر همراه با 60 روز ...
آلما شبکه ، تلفن : 666419334

‪۹۵/۱۲/۱۳ نمایندگی لگراند – نمایندگی لگرند
نمایندگی لگراند – نمایندگی لگرند || 66932635 لگراند فرانسه تنها شرکتی است که محصولات پسیو شبکه را با چنین ساختار عظیمی ...
آلما شبکه ، تلفن : 666419334

‪۹۵/۱۲/۱۳ لیست قیمت لگراند || 66932635
لیست قیمت لگراند || 66932635 لیست قیمت محصولات لگراند تلفن: 6932635 - 66932688 لطفاً جهت دریافت لیست قیمت با واحد مهندسی فروش ...
آلما شبکه ، تلفن : 666419334

‪۹۵/۱۲/۱۳ ترانکینگ کف – داکت کف | | 66932635
ترانکینگ کف – داکت کف | | 66932635 آلما شبکه ارائه کننده انواع داکت داکت کف. لطفا جهت اطلاع از قیمت ...
آلما شبکه ، تلفن : 66419334

‪۹۵/۱۲/۰۲ سیستم حضور غیاب و کنترل تردد
مشخصات دستگاه کارتی و اثر انگشتی: -قابل استفاده بصورت کارتی و اثر انگشتی بطور همزمان و یا هر کدام به تنهایی قابللیت ...
پارس ارتباط گلستان گلستان ، تلفن : 01733559010

‪۹۵/۱۲/۰۲ خدمات تلفن سانترال پاناسونیک در استان گلستان
شرکت پارس ارتباط گلستان مجری مشاوره ، ارائه - فروش و پشتیبانی مراکز تلفن سانترال آنالوگ و دیجیتال (کم ظرفیت ...
پارس ارتباط گلستان گلستان ، تلفن : 01733559010

‪۹۵/۱۱/۲۹ پچ پنل فیبر نوری
پچ پنل در شبکه های فیبرنوری به باکسی گفته می شود که تمامی کابل های فیبرنوری داخل آن قرار می ...
میثم میثمی ، تلفن : 021 - 77959684-5

‪۹۵/۱۱/۲۹ مفصل فیبر نوری
مفصل فیبر نوری یک محصول مدیریت فیبر می باشد که معمولا با کابل های فیبر نوری Outdoor استفاده می شود. ...
میثم میثمی ، تلفن : 02177959684-02177959685 -09123938861

‪۹۵/۱۱/۲۹ تجهیزات فیبر نوری
نمایندگی OPF بلژیک با بکارگیری نیروی انسانی متخصص و مجرب و با تکیه بر برنامه اجرایی مدون ارائه دهنده ...
میثم میثمی ، تلفن : 02177959684-02177959685

‪۹۵/۱۱/۲۹ کابل فیبر نوری
کابل فیبر نوری در بر دارنده چندین فیبر نوری است که جهت ارتباطات در مسافت های طولانی و انتقال سریع ...
میثم میثمی ، تلفن : 02177959684-02177959685

‪۹۵/۱۱/۲۹ تجهیزات پسیو فیبر نوری,تجهیزات پسیو شبکه
شرکت فاطر ارائه دهنده کلیه تجهیزات پسیو فیبر نوری و مجری زیر ساخت فیبر نوری بوده و قادر به ارائه ...
میثم میثمی ، تلفن : 02177959684-02177959685

‪۹۵/۱۱/۲۹ راهکار شبکه FTTx | راهکار شبکه FTTH
راهکار شبکه FTTx، از راهکارهای جدید شبکه است که در آن از ساختارهای مختلف انتقال سیگنال توسط فیبر نوری ...
میثم میثمی ، تلفن : 021 - 77959684-5

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... >>

آگهي هاي جديد ارتباطات رویان
فروش سوییچ های سیسکو
ارتباطات رویان
تلفن : 02537740564


طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.
اين سايت در ستاد ساماندهي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ثبت شده است و تابع قوانين جمهوري اسلامي ايران مي باشد.


www.iranforward.com | 2011-16