SFP | ایران فوروارد

حرکت به سمت بالا

گروه ها

كامپيوتر
آموزش
املاك
اتومبيل
لوازم
خدمات
بازار كار
صنعت
ارتباط

تعرفه ثبت آگهی

تا اطلاع ثانوی تعرفه ها شکسته شد
آگهی عکس دار ___ رایگان
آگهی لینک دار ___ 15000 تومان
ویژه عکس دار ___ 10000 تومان
هر ستاره ___ 1000 تومان
آگهی 7 ستاره ___ 22000 تومان

تبلیغات بنری



محل تبليغات شما


درج آگهی رایگان-iranbehniaz-ایران بهنیاز

لینکهای ویژه

كامپيوتر - خدمات شبكه

SFP

eSFP-850nm-1000Base- Sx/FC200 MM
eSFP-1310nm-1000Base-Lx SM
SFP-GE-1000BaseT
eSFP-FE-LX-SM1310
eSFP(S)-1310nm-S-4.1/DVB ASI SM
eSFP-1310nm-S-16.1/FC100 SM_L/FC200 SM_L/FICON SM_L
XFP-1550- STM64/FC10G/10G bE/OTU2-40km
XFP-1310- STM64/FC10G/10G bE/OTU2-10km
XFP-850- FC10G/10GbE-0.3km

   مشخصات آگهي   

به علت منقضي شدن آگهي , اطلاعات تماس نمايش داده نمي شود


جستجوي مرتبط
- بيسيم- دوربين ديجيتال- شبكه- بي سيم- استخدام- ISP- آنتن- wireless- CISCO- دوربين- MCSE- كافي نت- ccna- adsl- سيسكو- روتر- router- وايرلس- as5300- گيم نت- راه اندازي كافي نت- senao

تازه‌هاي كامپيوتر - خدمات شبكه (صفحه 1 از 163)
‪۹۶/۰۷/۰۸ نمایندگی لگراند || 66932635
نمایندگی لگراند || 66932635 به جرات می‌توان گفت لگراند فرانسه تنها شرکتی است که محصولات شبکه لگراند را با چنین ساختار ...
alma shabake ، تلفن : 66419334 – 66932635 – 66932688

‪۹۶/۰۶/۲۲ ترانک،داکت،سوپیتا،لگراند 02166522369
شبکه سازان نسل جدید توزیع کننده انواع کابل شبکه =-=-=-=-=-=-=-=- فروش انواع کابل شبکه لگراند فروش انواع کابل شبکه نگزنس فروش انواع کابل شبکه ...
0
فروشگاه شبکه سازان ، تلفن : 66505856-66505843

‪۹۶/۰۶/۲۲ کابل شبکه بلدن 02166522369
واردکننده مستقیم کابل شبکه بلدن =-=-=-=-=-=-=-=-=-=- کابل شبکه بلدن کت 5 کابل شبکه بلدن کت 6 فروش کابل شبکه کابل شبکه SFTP کابل شبکه UTP پچ کورد ...
قیمت کارخانه
فروشگاه شبکه سازان ، تلفن : 02166505856

‪۹۶/۰۶/۲۲ ترانک 50*105 لگراند 02166522369
توزیع کننده برتر محصولات لگراند فرانسه لگراند Legrand فروش کلیه محصولات لگراند فروش ترانک لگراند 50*105 بهمراه درب فروش کلیه ماژول های لگراند گوشه داخلی ...
0
فروشگاه شبکه سازان ، تلفن : 66505856-66505843

‪۹۶/۰۶/۲۲ واردکننده کابل شبکه 02166522369
شبکه سازان نسل جدید توزیع کننده انواع کابل شبکه =-=-=-=-=-=-=-=- فروش انواع کابل شبکه لگراند فروش انواع کابل شبکه نگزنس فروش انواع کابل شبکه ...
0
فروشگاه شبکه سازان ، تلفن : 66505856-66505843

‪۹۶/۰۶/۲۲ رک دیواری،رک7یونیت،تولیدات رک 0216610169
تولیدکننده انواع رک دیواری و ایستاده با افتخار تولید ایران ---------------------- رک دیواری 7یونیت عمق45 درب جلو فریم فلزی درب بغل باز شو بدنه مستحکم دارای ...
0
راهنما شبکه ، تلفن : 02166101699

‪۹۶/۰۶/۲۲ رک 9یونیت دیواری ،رک دیواری،تولیدرک02166
بزرگترین مرکز تولید و توزیع رک در ایران خرید مستقیم از تولیدکننده = پرداخت مبلغ کمتر ----------------- رک دیواری 9یونیت عمق 60 درب های ...
0
راهنما شبکه ، تلفن : 02166101699

‪۹۶/۰۶/۲۲ رک دیواری، تولید رک دیواری 02166101699
تولید ملی افتخار ماست رک دیواری ایرانی ----------------------- رک 6یونیت عمق 32 بدنه مستحکم درب جلو فریم فلزی درب بغل بازشو دارای فن بزرگ دارای پاورچهار بسته ...
0
راهنما شبکه ، تلفن : 02166101699

‪۹۶/۰۶/۲۲ رک12یونیت،رک دیواری 12یونیت 02166101559
بزرگترین مرکز تولید و توزیع رک برترین تولیدکننده رک های دیواری و ایستاده --------------------- رک دیواری 12یونیت عمق 60 استاندارد 19 اینچ دارای فن بزرگ ...
0
راهنما شبکه ، تلفن : 02166101699

‪۹۶/۰۶/۲۲ فروش رک 9یونیت فریم دار،رک دیواری 021665
تولید رک های ایرانی با کیفیت و با قیمت استثنایی رک دیواری 9 یونیت =-=-=-=-=-=-= تماس با تولیدکننده رک : 02166505856 02166505843 02166505856 =-=-=-=-=-=-=- رک 9 یونیت عمق ...
0
رک ایرانی ، تلفن : 02166522369

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... >>


طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.
اين سايت در ستاد ساماندهي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ثبت شده است و تابع قوانين جمهوري اسلامي ايران مي باشد.


www.iranforward.com | 2011-16