مجموعه نرم افزار های شرکت Autodesk | ایران فوروارد

حرکت به سمت بالا

 

گروه ها

كامپيوتر
آموزش
املاك
اتومبيل
لوازم
خدمات
بازار كار
صنعت
ارتباط

تبلیغات بنریمحل تبليغات شما


درج آگهی رایگان-iranbehniaz-ایران بهنیاز

لینکهای ویژه

كامپيوتر - نرم افزار

مجموعه نرم افزار های شرکت Autodesk

برترین وب سایت ارائه نرم افزار های شرکت Autodesk در ایران
در وب سایت فرین می توانید کامل و بروز ترین نرم افزارهای شرکت Autodesk را خریداری نمایید ، شایان ذکر است تمامی نرم افزارهای ارائه شده تست شده اند و از نظر کرک و لایسنس هیچ مشکلی ندارند .
برخی از این نرم افزارها عبارتند از :
نرم افزار مدل و انیمیشن سازی سه بعدی ، برنامه Autodesk Maya 2013 :
نرم افزاری مایا ابزارهای مورد نیاز به منظور انجام کامل پروسه های مدل و انیمیشن سازی را در اختیار کاربران خود می گذارد ، این نرم افزار یکی از بهترین برنامه های مدل سازی ، شبیه سازی ، انیمیشن سازی ، رندر ، MatchMoving و Compositing می باشد .

نرم افزار مدل و انیمیشن سازی سه بعدی برنامه Autodesk 3Ds Max v2013 :
همانطور که می دانید نرم افزار تری دی مکس از مطرح ترین برنامه ها در زمینه مدل و انیمیشن سازی سه بعدی می باشد که به دلیل برخوردار بودن از امکانات و ویژگی های فراون در زمینه های مختلف مدل سازی ، رندر ، انیمیشن سازی ، نورپردازی و . . . بسیار محبوب و پر کاربرد می باشد .

نرم افزار مدل و انیمیشن سازی سه بعدی برنامه Autodesk 3Ds Max Design v2013 :
نرم افزار Autodesk 3Ds Max Design علاوه بر ویژگی ها و قابلیت های کلیدی نرم افزاری تری دی مکس مجموعه ای از ابزارها و روش های ویژه مورد نیاز مهندسان معمار ، طراحان ، مهندسان شهرسازی و متخصصان مصور سازی را در اختیار آنان قرار می دهد .

نرم افزار مصورسازی و طراحی مفهومی Autodesk SketchBook Designer v2013 :
بوسیله نرم افزار Autodesk SketchBook Designer می توانید به ایده های خود برای ایجاد اشیا جامه عمل بپوشانید و آن چه در ذهن دارید را به خوبی به وسیله این نرم افزار مصور نمایید .
در حقیقت این نرم افزار ابزاری در دست مخترعین ، هنرمندان ، طراحان و مهندسان است تا قطعه ، دکور و یا اثر هنری مورد نظر خود فارغ از محدودیت های موجود عینیت ببخشند و طرحی از آن ارائه کنند .
نرم افزار آنالیز ساختمان ها ، برنامه Autodesk Robot Structural Analysis Professional v2013 :
مهندسان ساختمان به منظور اجرای آنالیزهای مورد نیاز برای ساخت ساختمان های بزرگ و پیچیده به ابزارهای ویژه ای نیازمندند نرم افزار Autodesk Robot Structural Analysis Pro این ابزارها را در اختیار مهندسان قرار می دهد .
قابلیت های این نرم افزار به گونه ای است که می توان از آن برای آنالیز تمامی ساختمان ها با هر اندازه و با هر سطح پیچیدگی استفاده نمود .

نرم افزار طراحی ، مستند سازی و مدیریت سیستم های مکانیکی ، الکتریکی و لوله کشی ساختمان ها ، برنامه Autodesk Revit MEP v2013 :
نرم افزار Revit MEP (Mechanical, Electrical and Plumbing ) به یاری مهندسان می آید تا بتوانند سیستم های ساختمانی مورد نیاز از قبیل سیستم های مکانیکی ، سیستم های الکتریکی و سیستم های لوله کشی ساختمان ها را به خوبی اجرا نمایند .
این نرم افزار از BIM ( Building Information Modeling ) و یا همان سیستم اطلاعاتی ساختمان پشتیبانی می کند و به مهندسان در طراحی ، ایجاد و مستند سازی پروژه هایی که در بالا ذکر شد یاری می رساند .

نرم افزار شبیه سازی ، بازبینی و رفع مشکلات ساختمان ها پیش و حین ساخت ، برنامه Autodesk Navisworks Simulate v2013 :
نرم افزار Navisworks Simulate برنامه ای به منظور بازبینی پروژه ها می باشد ، این برنامه از طراحی هوشمند مبتنی بر مدل ( Model-based ) پشتیبانی می کند . از دیگر امکانات این برنامه می توان به قابلیت های آن در زمینه زمانبندی ، محاسبه هزینه ، مصور سازی و قابلیت های کار گروهی بر روی پروژه های ساختمان سازی نام برد .

نرم افزار بازبینی و رفع مشکلات پروژه های ساختمانی پیش از تولید ساختمان ، برنامه Autodesk Navisworks Manage v2013:
این برنامه به منظور بازبینی پروژه های ساختمانی تولید شده است که به مهندسان معمار و مدیریت پروژه امکان حصول اطمینان از نتایج مورد انتظار پروژه را می دهد ، Navisworks Manage با استفاده از قابلیت های گوناگون مدل ساختمان را تهیه کرده و به بررسی و کشف مشکلات ساختمان پیش از تولید آن و یا در حین ساخت یاری می رساند .
به همین دلیل استفاده از آن سبب صرفه جویی بزرگی در زمان و هزینه خواهد گردید ، همچنین Navisworks Manage از مدل اطلاعاتی ساختمان ( Building Information Model و یا BIM ) و همچنین مدل سه بعدی ساختمان به خوبی پشتیبانی می کند .

نرم افزار طراحی شهرها ، جاده ها و مسیرهای آبی برنامه Autodesk Infrastructure Modeler v2013 :
نرم افزار Autodesk Infrastructure Modeler برنامه ای برای طراحی پروژه های شهرسازی و جاده ها و مسیرهای بین شهری می باشد ، قابلیت های این نرم افزار به حدی کامل است که می تواند به عنوان دستیاری کاردان در خدمت مهندسان باشد و آن ها را در تصمیم گیری های مهم یاری رساند .

نرم افزار متحرک سازی کاراکترهای سه بعدی برنامه Autodesk MotionBuilder 2013 :
نرم افزار Autodesk MotionBuilder برنامه ای به منظور متحرک سازی ( Animate ) سریع کاراکترهای سه بعدی می باشد ، به همین جهت استفاده از این نرم افزار در پروژه های بازی و فیلم سازی بسیار توسعه یافته است .
در حقیقت این نرم افزار یک برنامه Real-Time برای انیمیشن سازی کاراکترهاست به همین دلیل می توان از آن در ساخت ، ویرایش و اجرای متحرک سازی پیچیده کاراکترها سود جست .

نرم افزار AutoCAD Structural Detailing v2013 برنامه ای ویژه مهندسان سازه :
این نرم افزار نگارش خاصی از برنامه اتوکد می باشد که دارای امکاناتی برای مدل سازی ، آنالیز و انجام محاسبات بر روی سازه ساختمان ( شامل اسکلت ، بتن و ... ) می باشد .

نرم افزار طراحی کارخانجات ، پالایشگاه ها ، نیروگاه ها و غیره برنامه AutoCAD Plant 3D v2013 :
نرم افزار AutoCAD Plant 3D برنامه ای به منظور انجام پروژه های طراحی صنعتی و وسیع ، همچون نقشه کشی و طراحی کامپیوتری پروژه های نفتی ، کارخانه های تولیدی ، پالایشگاه ها ، نیروگاه ها و . . .
این نرم افزار می تواند به عنوان ابزاری کارآمد در اختیار مهندسان قرار گیرد تا بسیاری از امور ساده و سریع تر صورت گیرند .

نرم افزار طراحی سریع و ساده طراحی لوله کشی ها و تجهیزات ، برنامه AutoCAD Piping and Instrumentation Design V2013 :
نرم افزار AutoCAD Piping & Instrumentation Design ویژه طراحی ، مدل سازی و انجام محاسبات بر روی لوله کشی ها و ساخت ابزارها تولید شده است ، از پروژه های کوچک ساختمانی گرفته تا عظیم ترین پروژه های صنعتی و پالایشگاهی .

نرم افزار طراحی ، مستند سازی و عیب یابی مدارات برنامه AutoCAD ECSCAD v2013 :
بوسیله این نرم افزار می توان به سادگی طرح های شماتیک کنترلر های الکترونیکی را ایجاد نمود ، این برنامه بسیاری از قابلیت های نرم افزار AutoCAD را در خود داراست و بنابراین استفاده از آن برای کاربران نرم افزار اتوکد بسیار ساده است .
AutoCAD ECSCAD امکان مستند سازی پروسه طراحی و انتشار و اشتراک گذاری طراحی ها را با دیگر همکاران فراهم می نماید .
یکی از کاربردهای این نرم افزار اینست که به کمک آن می توان مدارات را بدون قطعی ، تداخل داخلی و اتصال طراحی کرد ، همچنین این نرم افزار قابلیت های بسیار خوبی در زمینه یافتن و رفع مشکلات موجود در مدارات و کنترلر ها دارد .
نرم افزار AutoCAD ECSCAD رابطه نزدیکی با نرم افزار AutoCAD Electrical داشته و معمولا با هم به کار می روند .

نرم افزار ویژه مهندسان عمران برای جاده و تونل سازی برنامه AutoCAD Civil 3D 2013 32 & 64 Bit :
همانطور که می دانید مهندسی ( معماری ) مدنی و یا همان Civil Engineering بخشی از دانش مهندسی عمران است که طراحی سازه های شهری همچون ساختمان ها ، پل ها ، جاده ها ، سدها و . . . می پردازد .
شرکت Autodesk به منظور فراهم کردن امکان طراحی و مستند سازی این مبحث اقدام به تولید نسخه ای ویژه از نرم افزار اتوکد به نام AutoCAD Civil 3D نموده است ، این نرم افزار یک راهکار BIM ( Building Information Modeling ) جهت Civil Engineering می باشد .

نرم افزار محاسبه هزینه ساختمان سازی Autodesk Quantity TakeOff 2013 :
همانطور که می دانید یکی از فعالیت های ساختمان سازی تخمین هزینه ها می باشد ، نرم افزار Quantity TakeOff می تواند به عنوان دستیاری در خدمت مهندسان معمار برای تخمین دقیق هزینه های ساختمان سازی به ویژه هزینه های مربوط به مصالح باشد .
از قابلیت های اساسی این نرم افزار امکان همکاری با دیگر نرم افزارهای اتودسک می باشد که تخمین صحیح را ممکن می سازند .

نرم افزار تبدیل ساده و سریع فایل های CAD به مدل های سه بعدی برنامه Autodesk Showcase v2013 :
این نرم افزار ویژه معماران ، طراحان ، مهندسان و بازاریابان تهیه شده است تا بتوانند به سادگی و در کوتاهترین زمان ممکن طرح های خود که در قالب فایل های CAD می باشد را به زیبا و با کیفیت ترین مدل های سه بعدی تبدیل نمایند .

نرم افزار شبیه سازی قطعات برنامه Autodesk Simulation Mechanical v2013 :
به کمک این نرم افزار مهندسان و قطعه سازان می توانند پیش از تولید قطعات مکانیکی تصمیمات صحیحی در رابطه با آن ها و پروسه تولیدشان اتخاذ نمایند . امکانات بی نظیر این نرم افزار سبب صرفه جویی در زمان و هزینه ها می گردد و دقت و کارایی پروسه تولید قطعات را ساده می گرداند .

نرم افزار Autodesk Softimage Entertainment Creation Suite :
این نرم افزار بسیاری از قابلیت های طراحی نرم افزارهای Autodesk Softimage , Autodesk Motion Builder , Autodesk Mudbox و Autodesk Sketchbook Designer در یک برنامه گرد آورده است.

لینک این محصول در وب سایت : http://www.farinsoft.com/shop/details/2419/19

تماس با ما
دفتر : 05118460703
فکس : 05118460704
ایمیل : info@farinsoft.com
وب سایت : www.farinsoft.com

   مشخصات آگهي   

به علت منقضي شدن آگهي , اطلاعات تماس نمايش داده نمي شود


جستجوي مرتبط
- كامپيوتر- mp3 player- حسابداري- mp3- موبايل- فيلم- ديكشنري- ترجمه- GIS- بازي- منشي- dictionary- cd- نرم افزار- عكس- سي دي- برنامه نويسي- دانلود- مترجم- كافي نت- رستوران- تلفن گويا- نرم افزار حسابداري- نرم افزار تاكسي سرويس- فرم

تازه‌هاي كامپيوتر - نرم افزار (صفحه 1 از 132)
‪۹۷/۰۷/۱۰ نرم افزار قاليشويي با تاييديه اتحادیه
نرم افزار قاليشويي سيما گستر با تاييديه اتحاديه قاليشويان تهران نسخه سطح 1 (قالیشویی) مبلغ: فقط 259.000 تومان • امکان ...
نرم افزاری سیما نرم افزاری سیما ، تلفن : 02188036115

‪۹۷/۰۶/۱۵ نرم افزار مديريت رستوران و فست فود سيما
جامعترين امکانات بالاترين سطح کيفيت خدمات – قيمت مناسب همه در نرم افزار مديريت رستوران و فست فود ...
نرم افزاری سیما نرم افزاری سیما ، تلفن : 02188036115

‪۹۶/۰۶/۳۱ ارسال پیامک - تبلیغات رایگان - ارسال بلو
ارسال پيامک تبليغاتي و همچنين ارسال بلوتوث تبليغاتي را ميتوان جزء برترين شيوه هاي تبليغاتي محسوب نمود بدليل اينکه تمام مردم از ...
10000
محمد مهدی اسماعیلی ، تلفن : 09124526223

‪۹۶/۰۲/۰۲ نرم افزار حضور و غياب هوشمند ويژه مدارس
سيستم اتوماسيون حضور و غياب هوشمند و کاملاً اتوماتيک دانش آموزان و پرسنل مدارس گروه طلاي نرم اولين و تنها نرم ...
با 09195559428 - 02166924457 تماس بگیرید
گروه طلای نرم (شرکت طرح اندیشان تولید) ، تلفن : 02166924457

‪۹۶/۰۲/۰۲ دستگاه حضور و غیاب مدارس
دستگاه حضور و غیاب مدارس نرم افزار توانا محصولی از گروه طلای نرم سیستم اتوماسیون حضور و غیاب دانش آموز و پرسنل ...
09195559428
گروه طلای نرم (شرکت طرح اندیشان تولید) ، تلفن : 04135558058

‪۹۶/۰۲/۰۲ نرم افزار صدور کارنامه / دبیرستان و توص
نرم افزار طراحی ، ساخت ، تهیه ، چاپ کارنامه مدارس ( توصیفی و دبیرستان) نرم افزار مدیریت مدرسه هوشمند توانا ...
09195559428
گروه طلای نرم (شرکت طرح اندیشان تولید) ، تلفن : 04135558058

‪۹۶/۰۲/۰۲ نرم افزار مديريت مطب دندانپزشکي
نرم افزار مطب دندانپزشکان طراحان طب ( تبلت اندرويدي ، ويندوزي و ... ، Allinone و ... ) گروه طلاي نرم ...
با 09195559428 تماس بگیرید
گروه طلای نرم (شرکت طرح اندیشان تولید) ، تلفن : 9 - 04135558058

‪۹۶/۰۲/۰۲ سيستم حضور و غياب دانش آموزان
نرم افزار حضور و غياب هوشمند دانش آموزان و پرسنل در سالهاي اخير بحث هوشمندسازي مدارس ، به امري برجسته و ...
09195559428
گروه طلای نرم (شرکت طرح اندیشان تولید) ، تلفن : 04135558058-9

‪۹۶/۰۲/۰۲ زنگ هوشمند مدرسه
زنگ هوشمند مدارس توانا (زنگ اتوماتيک مدارس) زنگ خودکار مراکز آموزشي نرم افزار مديريت هوشمند مدرسه توانا داراي بخش ها و ماژول ...
09195559428
گروه طلای نرم (شرکت طرح اندیشان تولید) ، تلفن : 04135558058

‪۹۶/۰۲/۰۲ نرم افزار مديريت مطب زنان
نرم افزار مطب پزشک زنان طراحان طب گروه طلاي نرم با سابقه بيش از ده ساله خود ، قدرتمندترين نرم افزار ...
با 09195559428 تماس بگیرید
گروه طلای نرم (شرکت طرح اندیشان تولید) ، تلفن : 04135558058-9

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... >>

آگهي هاي جديد شرکت فرین
مجموعه بی نظیر و کامل CSS
شرکت فرین
تلفن : 051-38473486

مجموعه بی نظیر و کامل ASP.NET
شرکت فرین

آموزش نصب و پیکربندی Citrix XenApp 6 و ب
شرکت فرین
تلفن : 05118460703-4

آموزش ایجاد گرافیک متحرک جنگل درافترافکت
شرکت فرین
تلفن : 05118460703-4

آموزش طراحی کارت ویزیت در Illustrator
شرکت فرین
تلفن : 05118460703-4
آگهي هاي ويژه كامپيوتر - نرم افزار
لایسنس اورجینال ویندوز سرور 2016 و 2012
stars
شرکت رایان نت سهامی خاص
تلفن : 02188627521

فروش لایسنس ویندوز 10 اورجینال Windows
stars
شرکت رایان نت سهامی خاص
تلفن : 02188627521

لایسنس آفیس اورجینال 2013 و 2016 Office
stars
شرکت رایان نت سهامی خاص
تلفن : 02188627521

فروش لایسنس اورجینال ویندوز 7 و 8.1
stars
شرکت رایان نت سهامی خاص
تلفن : 02188627521

خرید لایسنس اورجینال ویندوز، آفیس، سرور
stars
شرکت رایان نت سهامی خاص
تلفن : 02188627521


طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.
اين سايت در ستاد ساماندهي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ثبت شده است و تابع قوانين جمهوري اسلامي ايران مي باشد.


www.iranforward.com | 2011-16